Zespół

Nasz zespół

Poznaj naszych ekspertów

Nasz zespół to ludzie z pasją, posiadający zarówno teoretyczną wiedzę jak i praktyczne doświadczenie, co pozwala nam szybko i efektywnie rozwiązywać Państwa problemy i tworzyć elastyczne rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesu oraz samorządu. Doświadczenie zdobywaliśmy w uznanych kancelariach adwokackich i radcowskich realizując projekty dla największych firm z szerokiego wachlarza branż, prowadząc obsługę administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego

Daniel Panek

Partner, Prawnik

Audytor norm ISO Ekspert ds. ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. Inspektor Ochrony Danych w dużych przedsiębiorstwach sektora prywatnego oraz w szeregu instytucji sektora publicznego. Uczestnik prac legislacyjnych związanych z opracowaniem kodeksu dobrych praktyk dla Związku Banków Polskich. Doświadczenie zdobywał w wiodących firmach dostarczających usługi z zakresu Bezpieczeństwa Informacji, Zarządzania Ryzykiem i Ochrony Danych Osobowych. Zarządza działaniami operacyjnymi firmy, nadzoruje procesy obsługi klienta, marketingu, PR i rekrutacji. Każdego dnia buduje markę i wizerunek firmy jako profesjonalnego doradcy. Wiodący audytor ISO 27001 i ISO 31000.

Tomasz Mielech

Partner, Adwokat

Ekspert ds. ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. Inspektor Ochrony Danych w wielu instytucjach Samorządu Terytorialnego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami specjalizującymi się w obsłudze przedsiębiorców oraz samorządów terytorialnych świadcząć bieżącą pomoc prawną, realizując m.in złożone projekty z zakresu ochrony danych osobowych. Zdobyte doświadczenie pozwala mu na niezwykle szybkie i trafne diagnozowanie problemów, jak również świadczenie bieżącej pomocy prawnej na rzecz klientów firmy. Na co dzień zarządza działaniami operacyjnymi spółki, nadzoruje procesy obsługi klienta oraz zarządza  Kancelarią Partnerską M&P Adwokaci i Radcowie Prawni.

Konrad Wesołowski

Adwokat, Specjalista ds. ochrony danych

Adwokat Konrad Wesołowski, jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego. Studia ukończył z wyróżnieniem wśród 5 najlepszych studentów Wydziału Prawa i Administracji. Aplikację adwokacką odbył w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Jest stałym współpracownikiem firmy. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej klienta korporacyjnego. W pracy zawodowej zajmuje się m.in. bezpośrednią realizacją zadań IOD, sporządzaniem opinii oraz doradztwem z zakresu ochrony danych.

Monika Bajek

Radca prawny, Specjalista ds. ochrony danych

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z Kancelariami specjalizującymi się w obsłudze przedsiębiorców głównie z branży budowlanej i deweloperskiej oraz w Kancelarii zajmującej się prawem własności intelektualnej i prawem ochrony danych.

Do jej zadań należy kompleksowa obsługa klientów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, w tym m.in.: sporządzenie opinii prawnych i umów, przygotowanie dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych oraz doradztwo prawne.

Iwo Kościelniak

Aplikant adwokacki , Specjalista ds. ochrony danych

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami specjalizującymi się w obsłudze przedsiębiorców, w tym klientów korporacyjnych. Do jego kompetencji należy kompleksowa obsługa klientów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, w tym m.in.: sporządzenie opinii prawnych, sporządzanie umów, prowadzenie szkoleń wdrożeniowych z zakresu ochrony danych. Pełni funkcję inspektora ochrony danych osobowych w systemie oświaty.

Dawid Książek

Aplikant adwokacki, Młodszy specjalista ds. ochrony danych

Swoje zainteresowania koncentruje na obszarze szeroko pojętego prawa cywilnego oraz wsparcia przedsiębiorców w ich codziennych problemach. W ramach swoich obowiązków  zajmuje się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych w relacjach osoba fizyczna – urząd, tworzeniem dokumentacji związanej z przetwarzaniem danych osobowych, sporządzaniem opinii prawnych oraz opiniowaniem umów.

Mateusz Maciejkowicz

Prawnik, Specjalista ds. ochrony danych

Prawnik, specjalista ds. ochrony danych osobowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zajmuje się obsługą jednostek organizacyjnych gmin w zakresie stosowania przepisów RODO: audytem, doradztwem, tworzeniem dokumentacji. Specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń wdrożeniowych z zakresu ochrony danych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w czasie praktyk zawodowych realizowanych w renomowanych Kancelariach oraz podmiotach publicznych.

Tomasz Piszczek

Prawnik, Doradca ds. ochrony danych

Do jego kompetencji należy kompleksowa obsługa klientów w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w instytucjach jednostek samorządu terytorialnego oraz oświaty w tym m.in.: sporządzenie opinii prawnych, umów oraz niezbędnych dokumentów. Obecnie odpowiedzialny jest za realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura oraz wspiera prace związane z koordynacją szkoleń.